HAKKIMIZDA

Yapılarımızda Kalitemizi Sunuyoruz

Minimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurucularının ve müşavirlerinin önceden sahibi olduğu ve hizmet verdiği Yasan İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin devamı olarak 2007’de İstanbul’da kurularak müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli iyileşme, hizmette toplam kalite olgusu, tam zamanında üretim ve müşteri odaklı yönetimi temel yönetim şekli olarak benimseyen deneyimli kadrosu, güvenilirlikten ve dürüstlükten ödün vermeyecek bir vizyona sahiptir.

Minimal

Şirket Yapısı

Aile şirketi olarak kurulmuş olan firma, çeşitli projelerde dışarıdan özel ortaklıklara da yer vermektedir. Ortaklar ile ilgili bilgi vermek gerekirse, kurucu ortaklardan mimar Kerem Yazıcı 1981 İstanbul doğumludur. Yüksek öğrenimini Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mimarlar Odası üyesidir ve mimari proje imza yetkisine sahiptir. Diğer kurucu ortak Eda Yazıcı Marmara Üniversitesi İİBF işletme Bölümü mezunudur. Şirket Genel Koordinatörü ve müşaviri İdris Yazıcı İTÜ İnşaat Fakültesi mezunudur. Samsun ve İstanbul’da 38 sene aktif olarak proje yapımı, müşavirliği ve müteahhitlik yapmış, 50’ye yakın inşaat projesine imza atmıştır.

Belgelerimiz

 

  • B GRUBU MÜTEAHHİTLİK KARNESİ
  • PROJE KONTROL MÜŞAVİRLİĞİ BELGESİ
  • İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ UZMANLIK BELGESİ
  • PROJE İMZA YETKİSİ BELGESİ – SİCİL NO: 33520
  • BÜRO TESCİL BELGESİ

 

 


BAKIRKÖY İŞADAMLARI DERNEĞİ, İMO, BATI TRAKYA CEMİYETİ VAKFI ASİL ÜYESİDİR. B GRUBU MÜTEAHHİTLİK KARNESİNE, PROJE KONTROL MÜŞAVİRLİĞİ VE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ UZMANLIK BELGESİNE SAHİPTİR